تعمیر مبل نیلپر
قيمت 0ریال


تعمیر مبل نیلپر
نحوه عملكرد ما به اين صورت است كه شما به عنوان مشتري عكسي از مبلمان، صندلي و يا هر محصول چوبي خانه خود كه قصد تعمير آن را داريد به شماره  ٠٩١٢٨٠٠٥٨٠٥ در تلگرام ارسال مي كنيد. كارشناسان ما پس از بررسي، هزينه ي كار درخواستي را به شما اعلام میکنند و در صورت توافق نزديك ترين خودرو همراه با كارمندان حمل به آدرس شما اعزام مي شوند. پس از اخذ رسيد توسط مشتري و بدون دريافت هيچگونه بيعانه اي كار را به صورت كاملاً رايگان حمل و تحويل متخصصان ما در كارخانه مي دهند. 
در صورت در خواست مشتري از صفر تا صد مراحل تعمير، كه شامل خريد و تهيه پارچه و مراحل كار مي باشد، فيلم و عكس تهيه شده و به صورت آنلاين در اختيار شما قرار داده خواهد شد. 
بسته به نوع كار بين ١ تا ٣ هفته به طول مي انجامد تا مبلمان و يا هر محصول چوبي اصلاح شده به دست مشتري برسد كه پس از تحويل كار و رضايت مشتري هزينه تعمير توسط دستگاه كارتخوان سيار دريافت مي شود. 
جالب آنكه نگران كمبود وقت و ترافيك براي پيدا كردن پارچه مورد نياز خود نباشيد. ما براي شما بيش از ٥٠ كاليته پارچه در ٣٠ رنگ با انواع قيمت ها، از متري ١٥ هزار تومان تا ١٠٠ هزار تومان از توليد كشور هاي مختلف ايران ، چين ، تركيه با همان قيمت بازار به صورت حضوري در منزل برايتان مي آوريم . طبق آمار ، ٩٦٪؜ رضايت مشتري از خدمات اين سامانه ثبت شده و براي كارهاي انجام شده اين شركت يكسال خدمات رايگان ارايه مي شود.


تلفن شعبات مختلف تهران: ٢٢٣٠٣٧٣٠مبل سرویس آماده ارائه خدمات تعمیرات انواع برندهای مختلف مبل می باشد. این خدمات شامل تعمیر مبل استقبال-تعمیر مبل ترکه ای-تعمیر مبل چرم مالزی-تعمیر مبل خارجی-تعمیر مبل ایپک-تعمیر مبل الدرادو-تعمیر مبل نیلپر و سایر برندهای مبلمان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر را در رابطه با تعمیرات مبل و نمونه کارهای تعمیر مبل، سرویس و تعمیرات نجاری مبل، تعویض اسفنج و پارچه مبل، رویه کوبی مبل، رویه کوبی و رنگ مبل، تغییر رویه مبلمان پذیرایی، تعویض و تغییر رنگ چوب مبل و دیگر خدمات مربوطه به قسمت مقالات داخل سایت مراجعه نمایید.
کلمات کلیدی : , , , , , , , , , , , , , , , ,

Share تاريخ: 1396/11/24 مشاهده : 334

طراحی قالب توسط Mahdinet.com | پشتیبانی توسط بیزنا
Website Security Test