نحوه واکس زدن کالاهای چرمی (مبلمان چرم)
قيمت 0ریال


نحوه واکس زدن کالاهای چرمی (مبلمان چرم)
نحوه واکس زدن کالاهای چرمی (مبلمان چرم)
تمامی کالاهای چرمی ما جهت نگهداری نیازمند اعمال واکس مناسب هستند، دقت نمایید که واکس مصرفی حتما باید مناسب و مخصوص چرم طبیعی باشد. در هنگام اعمال واکس به نکات زیر توجه نمایید.
1.دقت نمایید از مصرف واکس بیش از حد معمول جدا خودداری شود، استفاده بیش از حد واکس منجر به مسدود شدن منافذ سطحی چرم و جلوگیری از بهینه عمل کردن خصلت تنفسی چرم (ورود هوا و خروج بخار آب) و همچنین شوره زدن چرم می شود.
2.قبل از اعمال واکس مناسب، لباس مورد نظر باید به مدت چند دقیقه گرم شود برای این منظور می توان لباس را در برابر جریان هوای نیمه گرم مثلا فن کوئل یا سشوار قرار داد.
3.پس از اعمال واکس لباس مجددا در برابر هوای نیمه گرم قرار گیرد.
4.در نهایت کل سطح البسه به وسیله برس یا پارچه نخی تمیز و  نرم پولیش شود.
5.در صورت سفیدک زدن سطح البسه پس از واکس ابتدا پارچه نخی تمیزی روی لباس چرمی پهن نموده و سپس در کمترین درجه حرارت ممکن لباس مورد نظر را اتو نمایید از ثابت نگهداشتن اتو روی سطح چرم جدا خودداری نمایید.

نحوه تمیز کردن سطح البسه وکالاهای چرمی 
البسه چرمی را می توان در خانه با یک پارچه نمناک تمیز کرد. چنانچه آلودگی سطح چرم زیاد باشد می توانید با استفاده از تمیزکننده Clean & Care کلونیل به شرح زیر نسبت به تمیز کردن آن اقدام فرمایید.
تمیز کننده Clean & Care :
1.کف تمیزکننده را بر روی پارچه نخی سفید قرار دهید.
2.پارچه را به صورت یکنواخت بر روی سطح چرم بکشید.
3.کف و آلودگی خارج شده را با پارچه نخی نمناک تمیز نمایید.(دقت نمایید آب اضافی پارچه را ابتدا به طور کامل خارج نمایید.
4.اجازه دهید تا سطح چرم به طور طبیعی خشک شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر را در رابطه با تعمیرات مبل و نمونه کارهای تعمیر مبل، سرویس و تعمیرات نجاری مبل، تعویض اسفنج و پارچه مبل، رویه کوبی مبل، رویه کوبی و رنگ مبل، تغییر رویه مبلمان پذیرایی، تعویض و تغییر رنگ چوب مبل و دیگر خدمات مربوطه به قسمت مقالات داخل سایت مراجعه نمایید.
کلمات کلیدی : , , , , , , , , ,

Share تاريخ: 1396/11/09 مشاهده : 289

طراحی قالب توسط Mahdinet.com | پشتیبانی توسط بیزنا
Website Security Test