تعویض رنگ چوب مبلمان
قيمت 0ریال


تعویض رنگ چوب مبلمان
رنگ کاری صنایع چوبی (مبلمان) یا رنگ کردن چوب

بسیاری از لوازم و وسایل خانگی بطور کامل از چوب و یا موادی برگرفته از چوب ساخته شده اند.
همانطور که ممکن است بدانید رنگ کاری چوب یک فعالیت تخصصی و مستقل از سایر تخصص های مرتبط با رنگ کاری میباشد و این موضوع بخاطر نوع رنگ و نحوه رنگ آمیزی تخصصی آن است که تحت عنوان تغییر یا تعویض رنگ چوب از آن یاد میکنیم.

از آنجاییکه معمولا وسایلی نظیر کمد و امثال آن کمتر دچار آسیبهای جدی میشوند و همیشه با تعمیرات میتوان آنرا به شکل روز اول قابل استفاده کرد رنگ کاری صحیح یاعث میشود که این دست از وسایل درست مانند روز اول نو و زیبا بنظر برسند.

رنگ کاری صندلی و راحتی ست مبلمان
صندلی ها بخش مهمی از وسایل و لوازم منزل هستند و معمولا قسمت نشیمن آنها قابلیت جدا شدن را دار میباشد؛ به همین دلیل رنگ کاری و تعمیر صندلی ها به جهت هزینه کمتر یکی از برنامه های متداول خانواده ها میباشد.

تغییر رنگ مبل استیل
بدلیل آنکه بخش عمده ای از مبل استیل دارای بافت چوبی تزئینی است گهگاه در اثر برخورد با اشیاء سخت دچار آسیب و یا رنگ پریدگی میشود که نیاز است این مشکلات مرتفع گردد. رنگ کاری مهم ترین بخش از این قبیل مرمت هاست.

مبل راحتی
مبل راحتی بدلیل پوشیده شدن از پارچه معمولا به رنگ کاری احتیاج پیدا نخواهند کرد اما برخی از مدل های مبل راحتی برای زیبایی بیشتر قسمتهای چوبی و تزئینی کوچک و بزرگی دارند که گهگاهی دچار رنگ پریدگی میشوند. این قسمتها را میتوان از مبل و بدنه اصلی جدا شوند. بنابراین رنگ کاری این بخشها نسبتا ساده و کم هزینه است و علاوه بر نیاز به انتقال کل مبل به کارگاه و صرف هزینه برای حمل و نقل و باربری وجود ندارد.

تعویض رنگ چوب مبلمانکلمات کلیدی : , , , ,

Share تاريخ: 1396/05/06 مشاهده : 438

طراحی قالب توسط Mahdinet.com | پشتیبانی توسط بیزنا
Website Security Test